O nas

Sypialnia z dużym łóżkiem

NASZA HISTORIA

Na rynku działamy od 2009 roku, stale rozwijamy się dążąc do zaspokajania potrzeb naszych Klientów. Jako producent pokrowców na krzesła, pościeli, poszew ozdobnych, obrusów, falban, szarf, serwet, oferujemy Państwu towar wysokiej jakości w niezwykle korzystnych cenach.

Staramy się odpowiadać na zapotrzebowania naszych Klientów, dlatego też w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Obsługujemy firmy z branży gastronomicznej i hotelarskiej w całej Polsce. Proponujemy kompleksowe szycie dekoracji dla hoteli, restauracji, domów weselnych, sal bankietowych, nie zapominając przy tym o Klientach indywidualnych.

DLACZEGO MY?

Pokrowce

szyte na miarę Twoich potrzeb

Pokrowce na krzesła szyjemy z tkaniny typu panama oraz satyna. Odpowiadając na zapotrzebowania rynku, jesteśmy w stanie uszyć pokrycia z innych wskazanych lub przekazanych przez Klienta tkanin. Nie stanowią dla nas problemu żadne typy krzeseł (np. bankietowe, ISO, tulipan). Pokrowce dopasowujemy do konkretnego modelu. Nasze poszycia ozdabiamy różnymi ciekawymi ornamentami, typu: szarfy, przepaski, kokardy lub inne, wg życzenia klienta.

Pościel

która umili każdą noc

Pościel szyjemy z bawełny białej lub kolorowej o wymiarach 160×200 cm, 200×220 cm lub węższe zapinane na zamki lub na zakład.

Poszewki

ozdobne, w wielu kolorach

W ofercie posiadamy także poszewki na poduszki w różnych kolorach,
standardowy wymiar to 40×40 cm, zapinane na zamek kryty lub inne.

Obrusy i serwetki

według Twojego wzoru

Obrusy i serwety szyjemy z taniny plamoodpornej (do szer. 270 cm lub okrągłe o średnicy do 320 cm obszyte lamówką), co zdecydowanie  przedłuża ich trwałość i estetyczny wygląd. Dostępne są także materiały bawełniane – adamaszek o szerokości do 160 cm.